ارسال فاکتور با نرم ازفرا واسط

اگر به دنبال بهترین نرم افزار سامانه مودیان هستید ، قطعا تا حدودی با کارایی این نرم افزار های واسط آشنایی دارید و قصد دارید بین تمامی شرکت های ارئه دهنده این نرم افزار ، افدام به خرید بهترین نرم افزار واسط نمائید.

قطعا می دانید که ارسال صورت حساب های الکترونیکی یا به وسیله ی نرم افزار سامانه مودیان و یا از طریق شرکت های معتمد مالیاتی انجام پذیر است.اگر شما جزو آن دسته از مودیانی می باشید قصد ارسال فاکتور به سامانه مودیان به وسیله ی خودتان را دارید باید یک افزونه ی واسط خریداری نمائید . شرکت هایی که این نرم افزار را ارائه میدهند هر یک ویژگی هایی را درون نرم افزار ایجاد کرده اند تا کاربر بتواند در کمترین زمان و بدون سردرگمی صورتحساب های خود را ارسال نماید.

ما در این مقاله سعی کردیم تا از شرکت هایی که استاندارهای لازم در این زمینه را رعابت نموده اند نام ببریم تا افرادی که قصد خرید نرم افزار فاکتور الکترونیکی را دارند بتوانند در یک نگاه اجمالی ، نرم افزار ها را با هم قیاس و سپس اقدام به خرید نمایند

ویژگی های بهترین نرم افزار سامانه مودیان

ابتدا سعی داریم برخی از ویژگی هایی که نرم افزارهای واسط باید داشته باشند را معرفی نمائیم،این ویژگی ها باید طوری طراحی شده باشند تا کاربران مبتدی نیز بتوانند به راحتی با نرم افزار کار کنند و نیاز به دانش فنی خاصی نباشد.

1.مدیریت کالا، خدمات و مشتریان: نرم افزار باید امکان ثبت و مدیریت اطلاعات کالاها همانند نام ، قیمت ، موجودی و … ،ثبت و مدیریت کامل اطلاعات مشتریان شامل مشخصات فردی، آدرس، تلفن…، و همچنین امکان گزارش‌گیری آماری از اطلاعات کالاها، خدمات و مشتریان را نیز باید داشته باشد.

2. مدیرت در فاکتور فروش: امکان صدور فاکتور فروش و پیگیری آن وجود داشته باشد

3.نرم افزار باید امکان اصلاح ، ابطال و برگشت از فروش را داشته باشد.تا در صورت نیاز بتوان از آن استفاده کرد

4.نرم افزار باید امکان این را داشته باشد که بتوان فاکتور هارا به صورت چاپی طراحی کرد.

5.قابلیت ایمپورت داده از طریق فایل اکسل را داشته باشد

6. نرم‌افزار باید امکان بررسی وضعیت فاکتورهای ارسالی به سامانه مودیان را فراهم کند وبتوان به راحتی از وضعیت فاکتور ارسال شده استعلام گرفت

7.نباید محدودیتی در ارسال فاکتور در طول روز داشته باشد و بتوان در طول روز هر چند فاکتوری که می خواهند را به سامانه ارسال کنند.

8. اکسپورت داده ها به صورت اکسل را نیز فراهم کند، گاها نیاز هست برای ارائه گزارش، از سامانه خروجی گرفت، این امکان نیز باید مهیا باشد

9.پشتیبانی از تمامی الگوهای صورت حساب

10.ارسال مستقیم فاکتور به سامانه مودیان با استفاده از کد حافظه مالیاتی

11 نرم افزار باید قابلیت بروزرسانی داشته باشد.

12.پشتیبانی و آموزش رایگان

معرفی بهترین نرم افزارهای سامانه مودیان

لیستی که در ادامه معرفی می شود با توجه به سازگاری و سهولت کار و قیمت نرم افزار انتخاب شده اند و اصلا بر اساس سلیقه ی شخصی نمی باشد.شما میتوانید با مراجعه به وبسایت شرکت های قید شده از صحت اطلاعات ارائه شده اطمینان کسب نمائید.در صورتیکه شما نیز نرم افزار واسطی سراغ دارید که ویژگی های بالا را به خوبی رعایت کرده و دارای قیمت مناسبی می باشد میتوانید از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید تا خوانندگان از تجربیات شما بهره مند شوند. فراموش نکنید انتخاب نرم افزار مناسب ، دغدغه ی اغلب مودیان می باشد و تجربه ی شما میتوانید در این زمینه کمک کننده باشد.

حسابدار اپ

بدون شک یکی از بهترین نرم افزار های واسط سامانه مودیان را این شرکت حسابداری و مالیاتی طراحی نموده است. مجموعه حسابدار اپ از پیشگامان ارائه دهنده ی نرم افزار سامتانه مودیان به کاربران بوده است و تقریبا از همان اوایل سال 1402 با الزامی شدن قانون پایانه های فروشگاهی ، این نرم افزار را به بازار ارائه داد. نرم افزار واسط حسابدار اپ یکی از کاملترین افزونه ها می باشد و از تمامی الگوهای صورتحسابی پشتیبانی میکند ، هم نسخه ی تحت وب و هم نسخه نصبی را داراست، همچنین امکان ارسال فاکتور از طریق تلفن همراه نیز مهیا می باشد.بنابراین کاربران میتوانند از هر طریقی که راحت هستند اقدام به ارسال صورتحساب نمایند.

 • قیمت این نرم افزار 4.200.000 هزار تومان است که کمترین میزان قیمت را در مقایسه با رقبا دارد
 • آموزش کار با نرم افزار رایگان و توسط کارشناسان صورت می گیرد
 • پشتیانی از نرم افزار تا یکسال به صورت رایگان انجام می شود
 • تمامی ویژگی های بالا که به صورت عمومی ذکر شده را نیز این نرم افزار دارا می باشد
 • فعال سازی آنی
 • آموزش ویدئویی جهت ارسال صورت حساب ارائه داده است

اطلاعات خرید نرم افزار حسابدار اپ 

شماره تلفن : 92 40 00 91 -021

وبسایت : hesabdar.app

نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ

فرداد

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی “فرداد”، یک نرم‌افزار جامع برای صدور و ارسال صورتحساب‌های مالیاتی به سامانه مودیان است و میتواند تمامی نیاز های مودیان را برای ارسال فاکتور برطرف کند و دارای ویژگی‌ها و مزایای زیر می‌باشد:

– امکان ثبت و صدور انواع فاکتورهای فروش 

– صدور فاکتورهای الکترونیکی معتبر بر اساس استانداردهای سازمان امور مالیاتی

– امکان مشاهده و پیگیری وضعیت ارسال و دریافت فاکتورها

– طراحی فاکتورها با امکانات حرفه‌ای و قابلیت چاپ

– دسترسی آسان به آمار و گزارش‌های مالیاتی

– ارائه نسخه رایگان برای شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها

– پشتیبانی ویژه توسط کارشناسان باتجربه

-نرم افزار تحت وب و آنلاین

– قیمت نرم افزار از 179.000 هزار تومان در ماه تا 999.000 تومان با توجه به پلن

اطلاعات خرید نرم افزار فرداد

شماره تلفن : 27 430 -021

وبسایت: fardadgroup.com

هوفر

نرم افزار هوفر نیز یکی از کامل ترین نرم افزار های واسط برای ارسال صورت حساب های الکترونیکی می باشد، نرم افزار هوفر نیز از تمامی الگوهای صورتحساب ها پشتیبانی میکند 

 • نرم افزار تحت وب و آنلاین با قابلیت نصب بر روی سیستم یا سرور مشتریان
 • پشتیبانی، آموزش اختصاصی و بروزرسانی رایگان
 • قابلیت ارتقا به نرم افزار حسابداری جامع
 • قیمت : نیاز به تماس دارد

اطلاعات خرید نرم افزار هوفر

شماره تلفن : 91013342 021

وبسایت : hoofer.cloud

حسابداران برتر

نرم افزار واسطی که توسط حسابداران برتر طراحی شده است ، رابط کاربری راحتی داردبا استفاده از این نرم‌افزار، کاربران می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به داشتن دانش تخصصی، صورتحساب‌های خود را صادر و آنها را به صورت الکترونیکی  به سامانه مودیان  ارسال کنند.

 • از تمامی الگوهای صورتحساب پشتیبانی میکند
 • هم نسخه آنلاین و هم نسخه تحت وب دارد
 • آموزش ویدئویی برای کار با نرم افزار ارائه داده است
 • پشتیانی از نرم افزار ارائه می شود
 • قیمت نرم افزار : 5.000.000 میلیون تومان

اطلاعات خریدار نرم افزار حسابداران برتر

شماره تلفن : 09359391000

وبسایت:hesabdaranbartar.com

 

سپیدار

نرم‌افزاری که توسط شرکت سپیدار تولید شده است، امکان ارسال مستقیم فاکتورهای الکترونیکی به سامانه مالیاتی مودیان را بدون نیاز به استفاده از خدمات شرکت‌های معتمد مالیاتی فراهم می‌کند. این نرم‌افزار کاربرپسند با امکانات گسترده خود، فرآیند صدور و ارسال فاکتورهای فروش به سامانه مالیاتی را به سادگی و در مدت زمانی اندک انجام می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند بلافاصله پس از ارسال هر فاکتور، از وضعیت و تایید دریافت آن توسط سامانه مالیاتی مطلع شوند.

 • نرم افزار تحت وب و تحت ویندوز

 • آموزش رایگان
 • فعال سازی بلافاصله بعد از خرید
 • قیمت : بیش از 30 میلیون تومان

اطلاعات خریدار نرم افزار سپیدار

شماره تلفن:42745222-021

وبسایت :sepidarsystem.com

کلام آخر

ارسال الکترونیکی صورتحساب ها برای مودیان از الزامات می باشد ، یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای اینکار استفاده از نرم افزار واسط سامانه مودیان می باشد که توسط شرکت های استارت آپ طراحی شده است.مودیان با پرداخت اولیه برای خرید نرم افزار و آموزش استفاده از آن می توانند خودشان اقدام به ارسال فاکتورها نمایند. هریک از شرکت های ارائه دهنده نرم افزار واسط ویژگی و قابلیت هایی را بر روی این نرم افزار ارائه کرده است تا بتواند نیازهای کاربران را رفع نماید به همین دلیل قیمت های متفاوتی دارند.شما مودیان گرامی میتوانید با توجه به بودجه و نیاز خود یکی از نرم افزارهای بالا را که به عنوان بهترین نرم افزارها جهت ارسال صورت حساب می باشند انتخاب نمائید.

در صورتیکه از نرم افزاری به غیر از نرم افزارهای بالا استفاده کرده اید و از خدمات و رابط کاربری و همچنین قیمت نرم افزار راضی بوده اید حتما در بخش کامنت ها برای ما نام ببرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *